Taxi Zabrze – zamów taksówkę

Jak to działa

Uzyskaj rezerwację taksówki w 3 łatwych krokach

ZAREZERWUJ ONLINE

Zarezerwuj podróż w niecałe 2 minuty w zaledwie 3 łatwych krokach. Wystarczy wpisać punkt odbioru i odbioru, datę i godzinę transferu, wybrać pojazd i metodę płatności. Następnie natychmiast otrzymasz potwierdzenie rezerwacji. 

LEĆ DO ZABRZA

Wszyscy nasi kierowcy mają system śledzenia lotów, dzięki czemu będą dokładnie wiedzieć, kiedy należy się lądować, i czekają godzinę po przyjeździe, dzięki czemu masz dużo czasu, aby przejść przez odprawę celną i odbiór bagażu. 

POZWÓL NAM CIĘ ZABRAĆ

Po przyjeździe w bramce przylotów dostępna jest usługa „Meet and Greet”. Nasz kierowca będzie czekał z Twoim imieniem, imieniem lub nazwiskiem pasażera lub firmą, gotowy do zabrania bagażu do samochodu.

Zawsze świetna obsługa

Wiedzieć lepiej. Zarezerwuj lepiej. Idź lepiej.Transport z lotniska w ZabrzuNajnowsze recenzje podróżników

  • 14 września 2019: „Świetny transfer taksówką. Byłem gotowy, kiedy przyjechaliśmy do Zabrza. Daj nam butelkę wody … ” więcej
  • 13 września 2019: „Doskonała obsługa, punktualny, przyjazny i bardzo czysty. Zapewnił nam nawet fotelik samochodowy dla … ” więcej
  • 12 września 2019 r .: „przedstawił się kierowca. Był uprzejmy i tak przyjazny, jak pozwalała na to bariera językowa. On … ” więcej
  • 12 września 2019: „Nie mogę winy za usługi. Nasz kierowca, Jakob, zdążył się z nami spotkać o… ” więcej

KORZYŚCI Z USŁUGI

Jesteśmy niezawodnym i elastycznym partnerem dla Twojej mobilnościSedan1 – 4 pasażerów

transport z lotniska w pradze - znakomity

442) Cena: 24 € / 590 CZK8-osobowy minibus1-8 pasażerów

transport z lotniska w pradze - mercedes

886 Cena: 32 € / 800 CZKMinibus XXL8 – 49 pasażerów

transport z lotniska w pradze - minibus xxl

49490 Cena: 88 € / 2250 CZKZAREZERWUJ TRANSFER JUŻ TERAZ

Tylko 590CZK dla maksymalnie 4 osób dorosłych!

  • Brak dodatkowych opłat w przypadku opóźnienia lotu
  • Stałe ceny bez ukrytych dodatków
  • Wszyscy nasi kierowcy mówią po angielsku
  • Bez opłat za parkowanie i czekanie
  • Będziemy pomóc Ci swój bagaż
  • Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji

The Ultimate Prague Airport transportowa Doświadczenie

Wynajem transportu na lotnisko może być kosztowny i nie zawsze wiesz, co dostajesz. Decyzja o wizycie w słynnej restauracji lub lokalizacji może oznaczać oburzające dodatkowe wydatki, nie wspominając już o jakości świadczonych usług. Oto twoje rozwiązanie.

To coś więcej niż taksówka na lotnisko. Zapewniamy Ci nie tylko jasną, bezsensowną stałą cenę i niestandardowe plany, ale nasza aktualna i profesjonalna obsługa jest nie do pobicia.

Łatwa rezerwacja transferu

Wszystko to dla Ciebie w 3 łatwych krokach. Możesz zarezerwować transfer z lotniska w Zabrzu do centrum miasta online, a my będziemy tam w wybranym przez Ciebie dniu i godzinie. Jeden z naszych chętnych i profesjonalnych, anglojęzycznych kierowców będzie na ciebie czekał na czas, trzymając kartę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Pójdziemy o krok dalej.

Nigdy nie zapłacisz opłaty za opóźnienie lotu. W rzeczywistości nasi kierowcy mają gwarancję punktualności dzięki naszemu systemowi śledzenia lotów w czasie rzeczywistym, zaprojektowanemu zgodnie z harmonogramem. Pomoc z bagażem stanowi bezpłatne uzupełnienie naszej niedrogiej usługi transportu na lotnisko w Zabrzu .

Konkurencyjne ceny i koszty transferu z lotniska w Zabrzu

Jak wiesz, nie ma żadnych ukrytych opłat. Nasz podstawowy portiernia kosztuje do 50% mniej niż jakakolwiek taksówka z lotniska w Zabrzu .

Istnieją również opcje niestandardowe. Otrzymasz natychmiastową wycenę online, niezależnie od tego, czy chcesz zatrzymać się na posiłek, czy odwiedzić piękną lokalizację pomiędzy.

Co więcej, odwieziemy Cię na lotnisko tego samego dnia za darmo, co wiele mówi o naszej przystępnej polityce bezpiecznych cen. Chociaż zapewnimy ci tanią opłatę za wstęp z góry (300 CZK / godzinę), taksówką powrotną tego samego dnia na lotnisko w Zabrzu jest komplementarna. Po drodze zapewniamy bezpłatne WiFi i wodę butelkowaną.

Możesz zamówić profesjonalne wycieczki z przewodnikiem. Zabierzemy Cię również z lotniska w Zabrzu na Stare Miasto , Berlin, Budapeszt, Frankfurt, Zurych i dziesiątki innych lokalizacji, w ramach naszej usługi transportu z lotniska w Zabrzu.

Doskonały wybór pojazdu i serwis

Będziesz miał 3 opcje pojazdu. Nasze 1-4 osobowe sedany oferują transfer na lotnisko w Zabrzu w wysokości 590 CZK, a nasze 1-8 pasażerskich minibusów są dostępne za 800 CZK. Dostępne są odpowiednio 2 i 6 miejsc dla małych dzieci oraz dużo miejsca dla wszystkich pasażerów.

Możesz również wybrać nasze 1-16 limuzyny pasażerskie oraz autokary średniej i pełnej wielkości. Bez względu na Twoje plany podróży, nigdy nie zapłacisz za parking lub opłaty za oczekiwanie po przylocie z lotu. Jesteśmy profesjonalną i uprzejmą obsługą specjalizującą się zarówno w wygodzie, jak i wartości.

Transport z lotniska w Zabrzu – Twoja prywatna taksówka na lotnisko

Dziękujemy za odwiedzenie strony internetowej Prague Airport Transport, która oferuje wycenę i rezerwację transferu z lotniska w Zabrzu. Transport na lotnisko w Zabrzu jest prywatną usługą taksówkową na lotnisko. Specjalizujemy się w transferach taksówek z lotniska w Zabrzu do iz lotniska im. Vaclava Havla w Zabrzu, zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup, z akcentem uprzejmej, profesjonalnej i osobistej obsługi w przystępnych cenach

Niezależnie od tego, czy podróżujesz w interesach, czy dla przyjemności, zapewniamy profesjonalne i ekskluzywne transfery prywatne z lotniska w Zabrzu , w całych Czechach i Europie. Zarezerwuj z wyprzedzeniem i uniknij kłopotów z transportem publicznym lub ryzyka przeładowania taksówkami ulicznymi. Zarezerwuj online za pośrednictwem naszej bezpiecznej strony internetowej za pomocą kilku kliknięć!