Kategorie
Uncategorized

Kupowanie lajków na Instagramie

Budowanie swojej marki w mediach społecznościowych stało się naszą codziennością. Nie ma wątpliwości, że coraz więcej osób zaczyna dbać o swój dobry wizerunek. Zwłaszcza jeżeli mowa o celebrytach, influencerach lub firmach, które w oparciu o ten serwis budują swój biznes. Dlaczego warto rozważyć taki pomysł? Jak kupić lajki na Instagramie? Podpowiadamy poniżej!

Zalety kupowania lajków na Insta

W obecnych czasach Instagram stał się nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy aktywnie działają w social media. Mała ilość serduszek nie przyciąga wystarczającej liczby odbiorców, co przekłada się na zyski. Dlaczego warto kupić „serduszka”?

  • Budowanie wizerunku – posty o większej ilości „serduszek” zwiększają wartość profilu bądź posta, co z kolei wpływa korzystnie na wzrost reputacji,
  • Efekt „bandwagon” – czyli „lajki gonią lajki”, duża ilość serduszek pod postem zwiększa ich ilość pod przyszłymi postami
  • Większa widoczność – posty o dużej ilości lajków mają szansę na wyświetlenie w sekcji postów popularnych, które zostają wyróżniane w różnych miejscach. Tym samym uzyskają one większe grono odbiorców niż posty konkurencji.

 Jak kupić lajki na Instagramie?

Ogromny popyt na tego rodzaju usługi, jaki został zapoczątkowany przez młodych influencerów, spowodował, iż wcale o to nietrudno. W łatwy, przyjemny, a przede wszystkim tani sposób, można tego dokonać za pośrednictwem strony Instastories. Wystarczy jedynie na czas realizacji usługi wybrać w ustawieniach prywatności „profil publiczny”, przesłać link do swojego posta i tyle!

zobacz więcej na obserwujący instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *